Výsledky - fotbal: Mladší dorost
Vydáno dne 05. 09. 2007 (2264 přečtení)

Blovice - Staňkov 2:1(0:1)

01. 09. 2007 - 12.15

Zpráva o utkání: Do zápasu jsme nastupovali bez náhradníků. V prvním poločase byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách, kdy hosté měli větší štěstí a dokázali jednu z šancí v 15. minutě využít.

Druhý poločas se vyvíjel podobně, ale štěstí stálo na naší straně a góly Vokáče a Mošny, jsme strhli vítězství na svojí stranu.

Sestava:       Kule - Fišer, Krása, Houdek M., Bárta - Vokáč, Šeba, Matouš, Žák -

Mošna, Bradko

Branky:  Vokáč, Mošna

Sušice - Blovice 1:0(1:0)

25. 08. 2007 - 12.15

Zpráva o utkání: První zápas pohromadě. Dostali jsme nešťastný gól, po odraženém balonu nešlo zabránit střele a domácí nezaváhali. Soupeř byl o třídu lepší, převyšoval nás takřka ve všem. Měli jsme dvě gólové šance, které dokázal zneškodnit vynikající reprezentační gólman, který podával opravdu vynikající výkon.  Oproti staršímu dorostu je zde lichotivější výsledek než hra.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek