Fotbal, st. přípravka: Starý Plzenec - Sokol Blovice 2:2(0:2)
Vydáno dne 08. 09. 2007 (2485 přečtení)

Starý Plzenec -  Sokol Blovice 2:2(0:2)

07. 09. 2007 - 16:00

Zpráva o utkání: Zápas proti Plzenci začal vyrovnanou hrou. Soupeř i my jsme měli výborně zajištěnou obranu, naší jako vždy dirigoval Honza Sýkora, ale v jedné věci jsme soupeře převyšovali a to útokem. Dokázali jsme si vytvořit, i přes důslednou obranu, mnoho šancí. První gól padl do brány trochu se štěstím. Po střele Tomáše Nekoly se balón dokutálel pár centimetrů za brankovou čáru. Druhý gól přidal po krásné akci a ještě krásnější střele Marek Hurt.

Do druhého poločasu jsme šli s trochu slabší sestavou a nějak jsme se pak nemohli chytit. Hráli jsme pořád dobře, ale soupeř nás chvílemi přehrával. Velkou bojovnost a chuť do hry předvedl hráč mladší přípravky Honzík Veselovský, který bude i velice platným hráčem ve st. přípravce. V polovině druhého poločasu jsme dostali nešťastný gól po chybě obrany, která neodkopla balón letící přes brankoviště. Měli jsme pak mnoho šancí, asi největší promarnil Marek Hurt, kdy sám před brankářem neumístil střelu k tyči a poslal míč brankáři přímo do náručí. Nutno ale říci,že Marek podával výborný výkon a pokaždé se trefit nedá. Těsně před koncem jsme po rohu dostali vyrovnávací gól. Nakopnutý míč vletěl do chumlu před bránou a náhodně se odrazil do brány. Brankář s tím nemohl vůbec nic udělat.

Kluci hráli hrozně pěkný fotbal a zasloužili si vyhrát a přivézt tři body domů. Byli jsme lepším týmem, ale pokaždé se holt nedaří.

Sestava:       Šabata - Hošek, Sýkora, Tomášek - Veselovský Miroslav,

Diviš - Nekola, Hurt