Fotbal, ml. žáci: Město Touškov - Sokol Blovice 1:6 (0:1)
Vydáno dne 20. 09. 2007 (2273 přečtení)

Město Touškov - Sokol Blovice 1:6 (0:1)

16. 9. 2007 - 10:00

Zpráva o utkání: Do druhého utkání v této sezóně jsme vstoupili s velkým odhodláním tento zápas vyhrát. Ale jak už bývá našim zvykem, tak začátek utkání vůbec o tom nenasvědčoval. Nemohli jsme se dostat do potřebné pohody, protože soupeř nás předčil v nasazení a bojovnosti. Vysvobození a uklidnění tak přišlo až v závěru poločasu a povedlo se nám skórovat z trestného kopu. V druhém poločasu, když jsme si všechno vyříkali v kabinách, jsme začali hrát podle našich představ a skóre narůstalo. Odvezli jsme si z Touškova zasloužené vítězství.

Branky:         Rous 3, Zelený, Maxa, Tyml

Sestava:       Andrýs - Davídková, Tyml, Maxa, Štětina Martin -

Kysela, Rous (K), Zelený, Nezbeda -

Krásný, Štětina Michal