Všestrannost se zapojuje do programu Move week 2020
Vydáno dne 26. 05. 2020 (426 přečtení)

Po mnoha týdnech nečinnosti způsobené pandemií koronaviru, kdy se musely zrušit veškeré společenské, kulturní i sportovní akce, se vše začíná vracet k normálnímu životu. Na rozvolňování opatření zareagovala i Česká obec sokolská a začíná opět organizovat tradiční akce, i když mnohdy v pozměněné podobě. Mezi ně rozhodně patří i týden zasvěcený akci Move week. Letos je možné zúčastnit se akce nejen tradičním způsobem, ale i v „ digitální“ podobě. Na sociálních sítích i na youtube budou celý týden včetně víkendu od 25. 5. do 31. 5. 2020 vysílány třikrát denně hodinové cvičební bloky. Naše jednota se zúčastní nejen tímto individuálním způsobem. Odbor sokolské všestrannosti se rozhodl zapojit se do akce ve stylu u nás populární a známé Šlápoty. V sobotu 30. května 2020 se uskuteční výšlap po okolí Blovic. Jsou připraveny dvě trasy, které je možné absolvovat pěšky nebo na kole. Delší trasa povede  přes Cecimu po Cestě otevřené, Karlov a Štítov na Polanku v Kamensku, kratší trasa pak z Blovic rovnou na Polanku.

Sraz účastníků bude v sobotu 30. května 2020 ve 13:30 na náměstí.