Viktoria Plzeň "G" - Blovice 3:2 (2:0)
Vydáno dne 24. 05. 2007 (2118 přečtení)

Viktoria Plzeň "G" - Blovice 3:2 (2:0)

17.5. 2007 20. kolo

Zpráva o utkání: Do zápasu jsme vstoupili s obrovským respektem až strachem což se ihned projevilo a již v 10. minutě se Viktoria dostala do dvoubrankového vedení, které se ukázalo jako rozhodující. V prvním poločase nás soupeř přehrával jak chutí tak i fotbalovostí a byl po celý poločas lepším týmem. V poločase jsme proházeli sestavu a zkusili hru na 3 útočníky, hra se tím vyrovnala a přišli i šance, hned tu první proměnil Michal Štětina, pak přišly velké příležitosti Václava Davídka, svojí rychlostí se dostal sám před brankáře, ale skórovat sem mu nepovedlo a tak se potvrdilo staré fotbalové pravidlo ?nedáš dostaneš?, domácí se hned z protiútoku, blovickým odchovancem Petrem Malým, dostali opět do 2 brankového vedení. Hned po chvíli opět obraně domácích ?frknul? Davídek a snížil na rozdíl jedné branky. Další šance na vyrovnání měli Davídek, Hurt a Štětina, ale brankový účet již nerozšířili a tak zápas skončil 3:2 pro Viktorii.

Sestava: Darda - Štětina Martin, Davídek, Fiala, Nezbeda - Štětina Michal, Rous, Tyml(K), Maxa - Kule, Hurt
Lavička: Nezbedová, Klička, Černý, Vojta

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek