Sparta Plzeň - Blovice - fotbal Mladší žáci
Vydáno dne 05. 06. 2007 (2252 přečtení)

Sparta Plzeň - Blovice 4:8 (1:6)

31.5. 2007 22. kolo

Zpráva o utkání:

Do "bláznivého" zápasu vstoupili lépe domácí, hned po rozehrání se dostali do našeho velkého vápna a po faulu Fialy kopali penaltu, kterou proměnili. Hned za minutu se skóre opět měnilo, to když Davídek ukázal poprvé v zápase svojí rychlost a srovnal. Bláznivý zápas pokračoval, další góly přidali Tyml a opět Davídek a v 5. minutě svítilo skóre 1:3. První poločas byl pro nás velice produktivní, přidali jsme ještě 3 góly (Fiala, 2x Davídek) a tím vyhráli první polovinu 6:1. Druhá půlka by se z naší strany dala nazvat festivalem zahozených šancí. Z šancí, kterých bylo bezpočet, jsme se radovali pouze 2x když po gólu přidali opět Davídek a Sedlmajer.

Sestava: Vojta - Štětina Martin, Fiala, Maxa, Hrubý - Zelený, Štětina Michal, Tyml(K), Sedlmajer - Davídek, Darda

Lavička: Kule

Miroslav Bečvář, trenér

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat
hah bende diyorum biri ne zmn salca olur dostum cinsmisin milletin linkini takip edip girion basina is alirsin millette sana salca olur bu sekil sitenede fayda getirmez zaten link ekli bir sitenin enerjisi ne olabilir ki? bosuna spam yapiyorsun bence kendine 0 siteler bulmalisin selam ve sevgiyle.