| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Ročník 2005/2006
Vydáno dne 27. 06. 2007 (2112 přečtení) 

Ročník 2005/2006

 

Po postupu do krajského přeboru bylo před startem soutěže nutné posílit kádr.  Do mužstva přišli Kučera (hostování z Chanovic), Bačkovský (hostování s SK ZČE Plzeň), Ticháček (hostování z Nepomuka) a Nový (hostování ze Štěnovic). Pod vedením trenéra Daňka jsme absolvovali letní soustředění v Nýrsku a nachystali se na novou soutěž.

 

Nováčkovskou daň jsme si vybrali v prvních pěti utkáních, když jsme do šestého kola nedokázali získat ani jeden bod. V 4. kole jsme navíc nestačili na Manětín, když jsme inkasovali na svém hřišti dokonce sedm branek. Herní projev mužstva nebyl tak špatný, bohužel nám v některých případech chybělo štěstí. První vítězství jsme mohli slavit až v šestém kole, když jsme na vlastním hřišti dokázali porazit Klatovy B. Od začátku soutěže jsme se pohybovali v sestupových vodách a bylo jasné, že boj o záchranu pro nás bude velmi náročný. Oproti minulému ročníku se nám přestalo dařit především venku, ani jednou jsme nedokázali vyhrát na hřišti soupeře a připsali si z cizích hřišť pouze 4 body. Na poslední podzimních pět kol posílila náš útok navíc zahraniční posila z Bulharska Vasilev Asparuh, který velmi dobrými výkony pomohl našemu mužstvu k několika bodům. V zimě jsme dokázali uhrát 14 bodů, což nás odsoudilo k boji o záchranu i v jarní části. Fyzické síly jsme naháněli stejně jako v předchozím roce na zimním soustředění na Hnačově. Jarní sezóna se nám ale nevydařila. Většina soupeřů v této soutěži byli nad naše síly a naše mužstvo si připisovalo jednu porážku za druhou. Sezónu na trenérské lavičce nedokončil trenér Daněk, který byl odvolán před utkáním s Mýtem. V tomto utkání navíc došlo k inzultaci rozhodčího, za kterou nás disciplinární komise potrestala kromě tučné pokuty i odebraním tří bodů. Závěrečné zápasy jsme tak již dohrávali s definitivní jistotou sestupu do I.A třídy.

 

V krajském přeboru si tak naše mužstvo připsali pouhých 17 bodů (již po odebrání 3 bodů za inzultaci), které nemohly znamenat nic jiného než pád do nižší soutěže. Níže v tabulce skončilo pouze Nýrsko. Ze 30 utkání dokázalo naše mužstvo 5krát porazit svého protivníka, 5krát skončilo utkání smírně, 20krát jsme odešli poraženi, v soutěži jsme obsadili 15. příčku při skóre 28:70. Velmi tristní bilanci jsme měli na hřišti soupeřů, kde jsme nedokázali ani jednou zvítězit.

 

Krajský přebor jednoznačně vyhrálo mužstvo Horažďovic, které postoupilo do divize. Kromě našeho mužstva sestoupili do I. A třídy i mužstvo Nýrska a mužstvo Mýta, které v baráži nestačilo na Chrást. Klatovy B si v barážových utkání dokázali poradit s mužstvem Bolevce a udrželi si tak účast v krajském přeboru.

 

 

 

Zápas poslední naděje v Mýtě

 

28. kolo krajského přeboru pro nás znamenalo konec teoretických nadějí o záchranu krajského přeboru. V utkání v Mýtě jsme se mohli v případě výhry dotáhnout na svého soupeře a konkurenta v boji o záchranu            na tři body a vykřesat tak poslední naději na záchranu.

Před tímto zápasem byl za nevyjasněných okolností odvolán trenér Daněk, vedením mužstva se ujal trenér Hodina. Ve velmi vyrovnaném utkání rozhodl až sporný okamžik, když byl v polovině druhého poločasu ve vápně sražen hráč Mýta a nepřesný rozhodčí Špoták nekompromisně odpískal penaltu. Exekutor pokutového kopu však poslal míč mimo branku. Rozhodčí však okamžitě po neúspěšném pokusu nechal penaltu opakovat pro vběhnutí našeho hráče předčasně do pokutového území. To se samozřejmě nelíbilo našim hráčům, kteří proti rozsudku vehementě argumentovali. Nejrychleji byl u rozhodčího překvapivě Radek Větrovec, který rozhodčího lehce postrčil do hrudi. Sudí Špoták plavným skokem, za který by se nemusel stydět leckterý špičkový výškař, upadl na zem. Opakovaný pokutový kop už hráč Mýta proměnil, domácí pak ve vyhecovaném závěru nakonec přidali ještě jednu branku, utkání skončilo 3:1 pro domácí. Zápas se poté ještě dohrával u zeleného stolu, disciplinární komise udělala našemu oddílu vysokou pokutu, mužstvu odebrala po skončení sezóny 3 body a viníka Radka Větrovce potrestala půlročním zákazem startu v soutěžních utkáních. V tomto utkání jsme tak ztratili poslední šanci na záchranu v krajském přeboru.

 

 

 

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0