| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Ročník 2003/2004
Vydáno dne 27. 06. 2007 (2276 přečtení)Ročník 2003/2004

 

 

Po nepříliš úspěšné sezóně 2002/2003, kdy se naše mužstvo zachránilo až v posledním barážovém utkání proti Zbirohu na pokutové kopy, převzali vedení A mužstva trenéři Hodina a Prokopec. Cílem sezóny 2003/2004 bylo pohybovat se v klidném středu tabulky a vyhnout se tak dramatickým bojům o záchranu. Do podzimní části jsme nastoupili bez kanonýra Žežuli, kterého si na půlroční hostování vypůjčili Křimice, do mužstva se vrátil naopak mladý nadějný odchovanec Šneberk (ukončení hostování z Viktorie Plzeň). Pod vedením hrajícího trenéra Hodiny se naše mužstvo v polovině soutěže pohybovalo neustále těsně nad barážovými příčkami, ke konci sezóny se nám však podařilo uspět v několika důležitých utkáních, což nám umožnilo poměrně klidně dohrát sezónu. Naše mužstvo skončilo na 8. pozici, když získalo celkem 42 bodů za 11 vítězství a 9 remíz, desetkrát na soupeře nestačilo při vyrovnaném brankovém skóre 56:56.

 

V tomto ročníku se nejvíce dařilo ambicióznímu mužstvu Horažďovic, kteří se stali králi I.A třídy. Na druhém místě je doprovodil do krajského přeboru  Holýšov. V baráži o krajský přebor pak uspěl třetí i čtvrtý celek I.A třídy ? Nýrsko a Mýto. Výsledky ve vyšších soutěžích zapříčinily, že čtyři týmy přímo sestoupily z I.A třídy ? Mochtín, Nepomuk, Planá, Strážov, další tři mužstva pak bojovala v baráži -  Klenčí, Křimice, Stod. Z těchto celků se nepodařilo udržet soutěž Stodu, kterého jasně přehrálo v klíčových utkáních mužstvo ZČE Plzeň B. Na konci roku tak bylo jisté, že v příští sezóně nastoupí v I.A třídě 9 nových účastníků.

 

 

Střelecké hody chocenického chlapíka

Životní sezónu odehrál kanonýr Jiří Žežula. Půl roku nastupoval v Křimicích pod vedením trenéra Daňka. V plzeňském mužstvu dokázal během podzimu nastřílet 14 gólů, přesně polovinu branek celého mužstva. V utkání proti Městu Touškov přes prohru 6:3 dokázal dokonce vsítit všechny tři branky poraženého mužstva. Neméně podařené utkání odehrál též na našem hřišti, když Křimicím pomohl k jasné výhře 0:4 dvěma brankami. Jarní část sezóny odehrál již opět v Blovicích a nemalou měrou přišpěl k umístění v klidném středu tabulky. Svoji podzimní brankovou bilanci rozšířil o 13 zásahů do černého. V domácím utkání proti Stodu zaznamenal dokonce 4 branky. Odvetný zápas mezi mužstvem Blovic a Křimic absolvoval tentokráte v blovickém dresu a své bývalé spoluhráče na jejich hřišti zarmoutil dvakrát, naše mužstvo zvítězilo 0:4 a oplatilo tak porážku z podzimní části. Celkovou bilancí 27 branek se stal jedním z nejlepších střelců I.A třídy. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0