Ročník 2003/2004
Vydáno dne 27. 06. 2007 (2276 přečtení)

Ročník 2003/2004

Po nepříliš úspěšné sezóně 2002/2003, kdy se naše mužstvo zachránilo až v posledním barážovém utkání proti Zbirohu na pokutové kopy, převzali vedení A mužstva trenéři Hodina a Prokopec. Cílem sezóny 2003/2004 bylo pohybovat se v klidném středu tabulky a vyhnout se tak dramatickým bojům o záchranu. Do podzimní části jsme nastoupili bez kanonýra Žežuli, kterého si na půlroční hostování vypůjčili Křimice, do mužstva se vrátil naopak mladý nadějný odchovanec Šneberk (ukončení hostování z Viktorie Plzeň). Pod vedením hrajícího trenéra Hodiny se naše mužstvo v polovině soutěže pohybovalo neustále těsně nad barážovými příčkami, ke konci sezóny se nám však podařilo uspět v několika důležitých utkáních, což nám umožnilo poměrně klidně dohrát sezónu. Naše mužstvo skončilo na 8. pozici, když získalo celkem 42 bodů za 11 vítězství a 9 remíz, desetkrát na soupeře nestačilo při vyrovnaném brankovém skóre 56:56.

V tomto ročníku se nejvíce dařilo ambicióznímu mužstvu Horažďovic, kteří se stali králi I.A třídy. Na druhém místě je doprovodil do krajského přeboru  Holýšov. V baráži o krajský přebor pak uspěl třetí i čtvrtý celek I.A třídy ? Nýrsko a Mýto. Výsledky ve vyšších soutěžích zapříčinily, že čtyři týmy přímo sestoupily z I.A třídy ? Mochtín, Nepomuk, Planá, Strážov, další tři mužstva pak bojovala v baráži -  Klenčí, Křimice, Stod. Z těchto celků se nepodařilo udržet soutěž Stodu, kterého jasně přehrálo v klíčových utkáních mužstvo ZČE Plzeň B. Na konci roku tak bylo jisté, že v příští sezóně nastoupí v I.A třídě 9 nových účastníků.

Střelecké hody chocenického chlapíka

Životní sezónu odehrál kanonýr Jiří Žežula. Půl roku nastupoval v Křimicích pod vedením trenéra Daňka. V plzeňském mužstvu dokázal během podzimu nastřílet 14 gólů, přesně polovinu branek celého mužstva. V utkání proti Městu Touškov přes prohru 6:3 dokázal dokonce vsítit všechny tři branky poraženého mužstva. Neméně podařené utkání odehrál též na našem hřišti, když Křimicím pomohl k jasné výhře 0:4 dvěma brankami. Jarní část sezóny odehrál již opět v Blovicích a nemalou měrou přišpěl k umístění v klidném středu tabulky. Svoji podzimní brankovou bilanci rozšířil o 13 zásahů do černého. V domácím utkání proti Stodu zaznamenal dokonce 4 branky. Odvetný zápas mezi mužstvem Blovic a Křimic absolvoval tentokráte v blovickém dresu a své bývalé spoluhráče na jejich hřišti zarmoutil dvakrát, naše mužstvo zvítězilo 0:4 a oplatilo tak porážku z podzimní části. Celkovou bilancí 27 branek se stal jedním z nejlepších střelců I.A třídy.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek