| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Rozpis fotbalových utkání - jaro 2022
Fotbal 2022

 
Rozpis utkání házené - jaro 2022
Národní házená 2022

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formulář ke stažení

  NH Blovice
NH Blovice

Výsledky Blovického memoriálu
Vydáno dne 19. 07. 2007 (2429 přečtení)



 

Skupina A

Indoss "B"              Splávek                            2:0

FC Area                 Czech made                     2:1

Regina                   Záhoří                              0:2

Indoss "B"              Tullamore dew                  1:1

Splávek                  Czech made                     0:1

FC Area                 Regina                             1:1

Záhoří                    Tullamore dew                  1:2

Indoss "B"              Czech made                     2:2

Splávek                  Regina                             0:0

FC Area                 Záhoří                              1:1

Czech made           Tullamore dew                  4:0

Indoss "B"              Regina                             3:1

Splávek                  Záhoří                              1:5

FC Area                 Tullamore dew                  2:0

Czech made           Regina                             3:0

Indoss "B"              Záhoří                              1:3

Splávek                  Tullamore dew                  3:3

Indoss "B"              FC Area                           6:0

Czech made           Záhoří                              1:0

Regina                   Tullamore dew                  2:4

Splávek                  FC Area                           0:6

 

1.Czech Made        6        4        1        1        12:4   13

2.Indoss "B"            6        3        2        1        15:7   11

3.FC Area              6        3        2        1        12:9   11

4.Záhoří                 6        3        1        2        12:6   10

5.Tullamore Dew     6        2        2        2        10:13  8

6.Regina                 6        0        2        4        4:13   2

7.Splávek               6        0        2        4        4:17   2

 

Skupina B

Tahouni                  The Wings                        3:2

Vesmírní lidé          Nám je to jedno                 2:4

MEA stars              FC Santos                        4:2

Tahouni                  Blovice dorost                   0:1

The Wings              Nám je to jedno                 0:4

Vesmírní lidé          MEA stars                        0:1

FC Santos              Blovice dorost                   0:0

Tahouni                  Nám je to jedno                 0:0

The Wings              MEA stars                        0:1

Vesmírní lidé          FC Santos                        0:4

Nám je to jedno       Blovice dorost                   3:0

Tahouni                  MEA stars                        3:1

The Wings              FC Santos                        0:5

Vesmírní lidé          Blovice dorost                   0:1

Nám je to jedno       MEA stars                        6:1

Tahouni                  FC Santos                        0:3

The Wings              Blovice dorost                   0:3

Tahouni                  Vesmírní lidé                    3:0

Nám je to jedno       FC Santos                        0:0

MEA stars              Blovice dorost                   0:1

The Wings              Vesmírní lidé                    2:5

 

1.Nám je to jedno    6        4        2        0        17:3   14

2.Blovice dorost      6        4        1        1        6:3     13

3.FC Santos           6        3        2        1        14:4   11

4.Tahouni               6        3        1        2        9:7     10

5.MEA stars           6        3        0        3        8:12   9

6.Vesmírní lidé        6        1        0        5        7:15   3

7.The Wings           6        0        0        6        4:21   0

 

Skupina C

Big Beer                 Lesing plus                       2:0

FC Bodlo                EUROVERLAG                 1:2

Do autu                  Exmet Plzeň                     0:0

Big Beer                 SK Starý Plzenec              1:1

Lesing plus             EUROVERLAG                 2:0

FC Bodlo                Do autu                            1:1

Exmet Plzeň            SK Starý Plzenec              0:1

Big Beer                 EUROVERLAG                 0:1

Lesing plus             Do autu                            3:0

FC Bodlo                Exmet Plzeň                     1:1

EUROVERLAG       SK Starý Plzenec              0:2

Big Beer                 Do autu                            5:0

Lesing plus             Exmet Plzeň                     1:1

FC Bodlo                SK Starý Plzenec              0:1

EUROVERLAG       Do autu                            3:0

Big Beer                 Exmet Plzeň                     1:0

Lesing plus             SK Starý Plzenec              2:4

Big Beer                 FC Bodlo                          1:0

EUROVERLAG       Exmet Plzeň                     3:0

Do autu                  SK Starý Plzenec              1:4

Lesing plus             FC Bodlo                          7:1

 

1.SK Starý Plzenec 6        5        1        0        13:4   16

2.Big Beer              6        4        1        1        10:2   13

3.EUROVERLAG    6        4        0        2        9:5     12

4.Lesing plus          6        3        1        2        15:8   10

5.Exmet Plzeň         6        0        3        3        2:7     3

6.FC Bodlo             6        0        2        4        4:13   2

7.Do autu               6        0        2        4        2:16   2

 

Skupina D

Čespo 21               Marihuana tým                  5:0

Zdemyslice             Chlum                              2:0

1.FC Kamensko      FC Prodáno                      3:0

Čespo 21               Střížovice                         5:0

Marihuana tým        Chlum                              2:1

Zdemyslice             1.FC Kamensko                1:3

FC Prodáno            Střížovice                         3:2

Čespo 21               Chlum                              2:0

Marihuana tým        1.FC Kamensko                1:1

Zdemyslice             FC Prodáno                      5:0

Chlum                     Střížovice                         2:1

Čespo 21               1.FC Kamensko                2:0

Marihuana tým        FC Prodáno                      1:2

Zdemyslice             Střížovice                         3:3

Chlum                     1.FC Kamensko                1:1

Čespo 21               FC Prodáno                      1:0

Marihuana tým        Střížovice                         3:0

Čespo 21               Zdemyslice                       2:0

Chlum                     FC Prodáno                      2:6

1.FC Kamensko      Střížovice                         3:1

Marihuana tým        Zdemyslice                       2:0

 

1.Čespo 21             6        6        0        0        17:0   18

2.1.FC Kamensko   6        3        2        1        11:6   11

3.Marihuana tým     6        3        1        2        9:9     10

4.FC Prodáno         6        3        0        3        11:14  9

5.Zdemyslice          6        2        1        3        11:10  7

6.Chlum                  6        1        1        4        6:14   4

7.Střížovice            6        0        1        5        7:19   1

 

Skupina E

JM tým                   FC Jamajka                      5:1

FC Inter                  Superneck                        1:0

FK Kročehlavy        FC TBC                            1:0

JM tým                   3 promile                          3:0

FC Jamajka            Superneck                        0:3

FC Inter                  FK Kročehlavy                  0:1

FC TBC                  3 promile                          1:4

JM tým                   Superneck                        1:0

FC Jamajka            FK Kročehlavy                  1:6

FC Inter                  FC TBC                            2:0

Superneck              3 promile                          2:1

JM tým                   FK Kročehlavy                  2:0

FC Jamajka            FC TBC                            1:1

FC Inter                  3 promile                          0:0

Superneck              FK Kročehlavy                  1:0

JM tým                   FC TBC                            2:2

FC Jamajka            3 promile                          0:3

JM tým                   FC Inter                           2:1

Superneck              FC TBC                            2:0

FK Kročehlavy        3 promile                          0:3

FC Jamajka            FC Inter                           1:3

 

1.JM tým                6        5        1        0        15:4   16

2.Superneck           6        4        0        2        8:3     12

3.3 promile             6        3        1        2        11:6   10

4.FC Inter               6        3        1        2        7:4     10

5.FK Kročehlavy      6        3        0        3        8:7     9

6.FC TBC               6        0        2        4        4:12   2

7.FC Jamajka         6        0        1        5        4:21   1

 

Osmifinále:

SK Starý Plzenec: FC Santos      1:0

Indoss "B":3 promile                    2:0

Čespo 21: EUROVERLAG          2:0

FC Area: Nám je to jedno            2:1

Czech made: Marihuana tým        5:0

Blovice dorost: Superneck           0:2

1.FC Kamensko: Big Beer           0:2

Lesing plus: JM tým                    1:1 (pk 4:5)

 

Čtvrtfinále:

SK Starý Plzenec: Indoss "B"       0:2

Čespo 21: FC Area                     2:2(pk 6:7)

Czech made: Superneck              1:2

Big Beer: JM tým                        0:0(pk 0:3)

 

Semifinále:

Indoss "B": FC Area                    0:2

Superneck: JM tým                     1:1(pk 1:4)

 

O 3.místo
Indoss "B": Superneck                 (pk 5:3)

Finále:

FC Area: JM tým                        1:3

 

 

Tabulka střelců:

Jméno

Mužstvo

kolo

součet

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1/8

1/4

1/2

fin.

Porada

FC Area

1

1

.

1

.

4

1

.

1

1

10

Sýkora

Lesing plus

.

1

.

.

2

4

1

.

.

.

8

Švec

Záhoří

2

1

.

2

2

.

.

.

.

.

7

Řepka

Czech made

1

1

1

1

1

.

2

.

.

.

7

Egrmayer

Čespo 21

.

3

1

.

1

.

1

1

.

.

7

Nádrazský

JM tým

3

1

.

1

1

.

.

.

.

.

6

Drohobetský

Nám je to jedno

1

1

.

1

2

.

1

.

.

.

6

Němec

Czech made

.

.

.

2

1

1

2

.

.

.

6

Novotný

FC Santos

1

.

1

1

2

.

.

.

.

.

5

Tančouz

FC Santos

1

.

2

1

1

.

.

.

.

.

5

Smazal

Nám je to jedno

1

2

.

1

1

.

.

.

.

.

5

Klaisner

FC Inter

1

.

2

.

1

1

.

.

.

.

5

Nekola

1.FC Kamensko

2

1

.

.

1

1

.

.

.

.

5

Sovík

Čespo 21

.

2

.

1

.

1

.

1

.

.

5

Balvín

Marihuana tým

.

1

.

1

1

2

.

.

.

.

5

Beránek

3 promile

.

1

1

.

.

3

.

.

.

.

5

Zach

Indoss

.

.

.

1

.

2

1

1

.

.

5

Houdek

SK Starý Plzenec

.

1

.

1

1

1

.

.

.

.

4

Hora

Superneck

.

.

.

1

.

1

1

1

.

.

4

Dobrák

Zdemyslice

.

.

3

1

.

.

.

.

.

.

4

Henait

FC Prodáno

.

2

.

.

.

2

.

.

.

.

4

Polívka

JM tým

1

1

.

1

.

.

.

.

.

1

4

Davídek

JM tým

.

.

1

.

.

1

.

.

1

1

4

 

 

 

 



Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Kronika Sokol 1929
Kronika Sokol 1929 ke stažení - stáhnout

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony
maslak escort şişli escort taksim escort ümraniye escort mecidiyeköy escort ataköy escort beşiktaş escort bakırköy escort istanbul escort beylikdüzü escort ataşehir escort kadiköy escort bishkek escorts tuzla escort şişli escort istanbul escort ümraniye escort sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0