Fotbal, St. přípravka: Senco Doubravka - Blovice 1 : 2 ( 0 : 1 )
Vydáno dne 28. 08. 2007 (2611 přečtení)

Senco Doubravka - Blovice   1:2 (0:1)

27.08.2007 od 16.00

Zpráva o utkání: V neděli jsem sehnal kluky, které jsem mohl , v pondělí ještě zbytek a jeli  jsme v počtu základ plus jeden náhradník směr Doubravka. V sestavě museli vypomoct i tři kluci z mladší přípravky, takže naděje na úspěch byly velmi malé.

Nevěděl jsem ani jak  hrají a tak jsem postavil sestavu podle toho jak  hráli na dokopné. Kluci hned od začátku lítali, snažili se být u balónu první  a tím se dostávali do mnoha protiútoků. Jirka Šabatů nemohl překonat výborného brankáře hostí ani po bezmála deseti útocích, kdy šel sám na brankáře. Povedlo se mu to před koncem poločasu a do druhé půle jsme šli s jednobrankovím vedením. V druhém poločase jsme, stejně jako v prvním, měli daleko více ze hry a soupeře nepouštěli vůbec před naší bránu. Tím chci pochválit obranu, která hrála perfektně po celé utkání. Jedním z obránců byl i Matyáš Ballín, který vzadu vzal balón a dovezl ho přes celé hřiště, až do soupeřovy brány. Pak kluci trochu polevili, ale není se čemu divit, když byl akorát jeden hráč na střídání a kluci se na hřišti nezastavili ani na vteřinu. Soupeř se ke konci zápasu začal dostávat do šancí a jednu z nich zlikvidoval Ráďa Šabatů, když skočil do střeli a tím zabránil jistému gólu. Musel potom hned vystřídat, protože to byla fakt pecka a bylo to přímo do břicha. Hosté minutu před koncem přeci jenom našli skulinu a ze skrumáže před bránou vyletěla střela přímo k tyči.

Byl to moc hezký zápas a naši hráči zaslouženě vyhráli na půdě Doubravky.

Sestava: Marek Krejčí - Jan Sýkora, Jakub Tomášek, Matyáš Ballín - Vratislav Karpíšek, Dominik Vokáč, Radek Šabata - Marek Hurt, Jiří Šabata

Branky: Šabata Jiří, Ballín Matyáš

Fotky z utkání

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek