Fotbal, ml. žáci: SOK. ČERNICE - SOK. BLOVICE 1:9 (0:3)
Vydáno dne 01. 10. 2007 (2259 přečtení)

SOK. ČERNICE - SOK. BLOVICE 1:9 (0:3)

22. 9. 2007 - 10:00

Zpráva o utkání: Do utkání třetího kola městského přeboru mladších žáků jsme přijeli do Černic v roli favorita i přesto, že domácí měli stejně bodů jako naše mužstvo. I když hned ve druhé minutě zápasu jsme neproměnili penaltu, měli jsme územní převahu, ale stále jsme se nemohli střelecky prosadit přes statečný odpor domácích. Po určitých výhradách k hráčům během prvého poločasu, se přece jen povedlo nastřílet do přestávky tři góly. V druhém poločase se naši hráči přece jen vzchopili, a už hráli podle pokynů, které se učí na trénincích i v předešlých zápasech. Naší úroveň hry v druhém poločase ocenili i trenéři a diváci domácích. Naše výhra byla zasloužená, i přes fakt, že zápas rozhodoval při absenci rozhodčího domácí rozhodčí - amatér.

Branky:        Rous 3, Tyml 3, Štětina Michal, Zelený, Krásný

Sestava:      Andrýs - Davídková, Maxa, Štětina Martin, Nezbedová -

Zelený, Rous(K), Tyml, Štětina Michal - Krásný, Kysela

Střídali:        Nezbeda, Hošek, Vojta

Autor článku: Láďa Štětina

Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat
hah bende diyorum biri ne zmn salca olur dostum cinsmisin milletin linkini takip edip girion basina is alirsin millette sana salca olur bu sekil sitenede fayda getirmez zaten link ekli bir sitenin enerjisi ne olabilir ki? bosuna spam yapiyorsun bence kendine 0 siteler bulmalisin selam ve sevgiyle.