Fotbal, Starší základna: Blovice - SK Plzeň A 0:8 (0:5)
Vydáno dne 22. 04. 2008 (2961 přečtení)

Sokol Blovice - SK Plzeň "A" 0:8   (0:5)

Starší přípravka

Za chladného až mrazivého počasí nastoupila obě mužstva k dalšímu utkání.  SK Plzeň měla 2 plnohodnotná mužstva na střídání, Blovice hrály celé utkání jen s možností dvou střídání a síly rychle ubývaly.

První gól padl hned z prvního útoku tradičně po nedůslednosti v obraně a ráz utkání byl dán a za celé utkání se bohužel nezměnil. Útoky se valily na branku Blovic jeden za druhým a bylo jen otázkou času, kolik jich v naší síti skončí. Přetížená obrana nedokázala kvalitně rozehrát míč, záloha jakoby nebyla a na hrotu byl osamocený Dominik Vokáč, kterému nikdo nepomohl.  Hráči SK hráli výborný, kvalitní fotbal plný kombinace, důrazu v osobních soubojích, na který naši neměli recept.

Do druhého poločasu SK Plzeň polevila a do hry se dostávali i domácí. Nicméně jediným výsledkem snahy byly jen dva rohové kopy a jedna střela na bránu. Šance prakticky nebyla, proto jsme ani čestný gól dát nemohli.

Sestava: Vokáč Dominik, Karpíšek Vráťa, Suchý Venca, Diviš Pepa, Sýkora Honza, Hošek Martin, Šabata Jirka, Rous Tomáš, Kotous Tomáš, Veselovský Míra

Rozhodčí: Milfort

Autor článku: Vratislav Karpíšek

Foto z utkání Blovice - SK Plzeň