|
SOKOL BLOVICE - ODDÍL KOPANÉ SEZONA 2008-2009 JARO |
|
Datum |
Muži A I.A.Třída |
Muži B okresní přebor |
Dorost Krajská Soutěž "A" |
St.žáci Krajská soutěž "A" |
St.základna C Městský přebor |
Ml.základna Městský přebor |
SO 14.03 |
Zbiroh-Blovice 14.30 |
|
Blovice-Měčín 10.00 |
|
|
|
SO 21.03 |
Blovice-Chlumčany 15.00 |
|
|
|
|
|
NE 22.03 |
|
|
Sv. Hrádek-Blovice 10.00 |
|
|
|
PO 23.03 |
|
|
|
|
V.Plzeň F-Blovice 16.30 hř. Luční |
|
SO 28.03 |
Horní Bříza-Blovice 15.00 |
|
Blovice-Svéradice 10.00 |
|
|
|
NE 29.03 |
|
Blovice B-Dvorec A 15.00 |
|
Blovice-Bezdružice 10.00 |
|
|
PÁ 03.04 |
|
|
|
|
Blovice-Kov.Rok.A 16.00 |
|
SO 04.04 |
Blovice-Nepomuk 16.30 |
Letiny A - Blovice B 16.30 |
Postřekov-Blovice 10.00 |
|
|
|
NE 05.04 |
|
|
|
Rokycany-Blovice 14.45 |
|
|
UT 07.04 |
|
|
|
|
|
S.Lhota-Blovice 16.30 |
ČT 09.04 |
|
|
|
|
SENCO A-Blovice 16.00 |
|
SO 11.04 |
Rozvadov-Blovice 16.30 |
|
Blovice-Hostouň 10.00 |
|
|
|
NE 12.04 |
|
Blovice B - Střížovice 16.30 |
|
Blovice-Nýřany 10.00 |
|
|
PÁ 17.04 |
|
|
|
|
Blovice-V.Plzeň Z 16.00 |
Blovice-SK Plzeň A 17.15 |
SO 18.04 |
Blovice-Stříbro 17.00 |
|
|
|
|
|
NE 19.04 |
|
Blovice B - Merklín A 17.00 |
Hor. Týn-Blovice 10.00 |
Hor.Bříza-Blovice 14.30 |
|
|
ČT 23.04 |
|
|
|
|
|
Plzeň Košutka - Blovice 16.00 |
PÁ 24.04 |
|
|
|
|
V.Plzeň E-Blovice 16.30 hř.Luční |
|
SO 25.04 |
|
Lužany A - Blovice B 17.00 |
Blovice-Dobřany 10.00 |
|
|
|
NE 26.04 |
Nýrsko-Blovice 16.00 |
|
|
Blovice-Plasy 10.00 |
|
|
ST 29.04 |
|
|
|
|
|
St.Plzenec-Blovice 16.30 |
PÁ 01.05 |
|
|
|
|
Blovice-SK Plzeň B 16.00 |
|
SO 02.05 |
Blovice-Bezdružice 17.00 |
|
Pačejov-Blovice 11.45 |
S.Bor-Blovice 14.30 |
|
|
NE 03.05 |
|
Blovice B - Žinkovy A 17.00 |
|
|
|
|
ST 06.05 |
|
|
|
|
Plzeň Letná-Blovice 16.00 |
|
PÁ 08.05 |
|
|
|
|
|
Blovice - Senko 17.15 |
SO 09.05 |
|
Radkovice A-Blovice B 17.00 |
Mrákov-Blovice 10.00 |
|
|
|
NE 10.05 |
Žichovice-Blovice 15.00 |
|
|
Blovice-BKV Planá 10.00 |
|
|
ST 13.05 |
|
|
|
|
Rapid Plzeň-Blovice 16.00 |
|
ČT 14.05 |
|
|
|
|
|
Rapid Plzeň-Blovice 16.00 |
SO 16.05 |
Křimice-Blovice 17.00 |
|
Blovice-Koloveč 10.00 |
|
|
|
NE 17.05 |
|
Blovice B - Chotěšov 17.00 |
|
Blovice-Un.Sparta 10.00 |
|
|
PÁ 22.05 |
|
|
|
|
Blovice-Kov.Rokycany 16.00 |
Blovice-M.Touškov 17.15 |
SO 23.05 |
Blovice-Sušice 17.00 |
St.Smolivec- Blovice B 17.00 |
Nýřany-Blovice 10.00 |
|
|
|
NE 24.05 |
|
|
|
Křimice-Blovice 10.00 |
|
|
PO 25.05 |
|
|
|
|
|
SK Plzeň B - Blovice 17.00 |
PÁ 29.05 |
|
|
|
|
St.Plzenec-Blovice 16.00 |
|
SO 30.05 |
Příkosice-Blovice 17.00 |
|
|
|
|
|
NE 31.05 |
|
Blovice B - Zdemyslice 17.00 |
Nepomuk-Blovice 10.00 |
Blovice-Sl.Mýto 10.00 |
|
|
PÁ 05.06 |
|
|
|
|
Blovice-Přeštice 16.00 |
Blovice - Sp. Chrást 17.15 |
SO 06.06 |
Blovice-Klatovy B 17.00 |
Hradec A - Blovice B 17.00 |
|
SK ZČE B.- Blovice 15.15 |
|
|
NE 07.06 |
|
|
Holýšov-Blovice 10.45 |
|
|
|
PO 08.06 |
|
|
|
|
|
Spoje Plzeň - Blovice 16.00 |
ST 10.06 |
|
|
|
|
V.Plzeň Ž-Blovice 16.30 hř.Blovice |
|
SO 13.06 |
VD Luby-Blovice 17.00 |
|
Blovice- VD Luby 10.00 |
|
|
|
NE 14.06 |
|
Blovice B - Kasejovice 17.00 |
|
|
|
|
PÁ 19.06 |
|
|
|
|
Blovice-Plzeň A 16.00 |
Blovice - Přeštice 17.15 |
SO 20.06 |
Blovice-Žákava 17.00 |
Štěnovice A- Blovice B 17.00 |
|
|
|
|
NE 21.6 |
|
|
Staňkov-Blovice 10.00 |
|
|
|