| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Fotbal, muži A: Příprava, Blovice - Nepomuk 1:1 (1:0)
Vydáno dne 27. 07. 2009 (1283 přečtení)Přípravné utkání:  Blovice - Nepomuk 1:1 (1:0)

26.7.09

K nedělnímu přípravnému utkání přijelo na naše hřiště mužstvo ze sousedního Nepomuku. Zatímco mužstvo Nepomuku již odehrálo dvě přípravná utkání, pro nás to byl první test před podzimní částí sezóny.  V dresu našeho soupeře se představil i Václav Švec, který v minulém roce působil u nás. Na hostující lavičce seděl impulsivní extrenér Blovic Jan Boltík.

Trenér Luboš Horvát mohl před utkáním operovat s téměř dvěmi jedenáctkami. V úvodu utkání měl v utkání navrch Nepomuk, trvalo několik minut než jsme se stačili rozkoukat. Nepomuk si v tomto období vytvořil několik slibných příležitostí, avšak slabé zakončení končilo buď mimo naši branku či v náruči spolehlivě chytajícího Vaska. Až hlavička Vosyky skončila v síti, avšak branka nemohla být z důvodu ofsajdového postavení hráče uznána. Postupem času naše mužstvo hru vyrovnalo a začalo ohrožovat branku hostů. Skóre utkání otevřel výstavní brankou Heřman, když se na polovině rozběhl, obhodil si hostující obránce a s přehledem lobem zakončil. Nepomuk se snažil o vstřelení branky, v útoku byl však bezzubý a naše dobře fungující obrana hosty k zakončení příliš nepouštěla. Trestný kop Nepomuku z vápna Vasko vyrazil, naše mužstvo z několika brejků branku též nevstřelilo a tak poločas skončil naším těsným vedením.

Do druhého poločasu naskočila téměř jiná jedenáctka. Úvod druhého dějství byl též vyrovnaný, naše mužstvo se snažilo bránit výsledek, nechávalo Nepomuk tvořit. Ten však stále nemohl najít skulinu v naší obraně. Ke konci druhého poločasu odešli našemu mužstvu síly, přestalo se obsazovat a Nepomuk získal územní převahu. Vytvořili si několik šancí, jednu z nich dokázal hostující hráč využít. Po zmatcích ve vápně se míč odrazil k nepomuckému Miroslavu Švecovi, který v pokutovém území udělal kličku a zcela osamocen překonal vystřídavšího brankáře Kuleho. O několik minut později mohl tentýž hráč přidat i druhou branku, když nikým neobtěžován postupoval na branku, ale svoji kličku nedotáhl do zdárného konce. Přestože měl Nepomuk příležitosti, skóre už se nezměnilo a tak v prvním přípravném utkání naše mužstvo remizovala 1:1.

 

Branky:   Heřman - Švec M.

Sestava pro 1. poločas

 Vasko - Šiman, Davídek, Větrovský, Švec - Bečvář, Loula, Lajbl, Heřman - Švehla, Rous.

 

Sestava pro 2. poločas

Vasko (Kule) - Šiman (Tyml), Davídek, Havela, Švec - Bláha, Loula (Merhaut), Komorous, Heřman (Murin) - Slach, Matoušek

 

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0