Fotbal, muži A: Přípravné utkání Sokol Blovice - Sp. Poříčí 3:2 (1:2)
Vydáno dne 13. 08. 2009 (1401 přečtení)

Přípravné utkání:  Sokol Blovice - Sp. Poříčí   3:2 (1:2)

12.8.09

V dalším přípravném utkání jsme přivítali na našem hřišti soupeře ze Spáleného Poříčí. Minulý rok se Sp. Poříčí nepodařilo postoupit v barážovém střetnutí do I.A třídy, a tak se i tuto sezónu představí v I.B třídě, avšak v jiné skupině než naše mužstvo.

Přátelské utkání se hrálo na hřišti v Sokolovně a tak měly odpadnout nepřesnosti způsobené nerovným terénem. Přesto se však naše mužstvo v první půli uchylovalo spíše k nakopáváným balónům na útočníky. Hrála se otevřená partie, utkání bylo bohaté na šance a brankáři obou mužstev se vůbec nenudili. První branku se podařilo vstřelit našemu mužstvu, Žežula napřáhl za vápnem, do jeho rány stačil strčit hostující obránce nohu, avšak tečoval ji tak nešťastně, že zapadla přímo za záda brankáře. Poté jsme však soupeři dvě branky darovali, po dvou trestuhodných chybách ve středu pole hostující tým otočil utkání. Nejprve po špatném zpracování našeho hráče z brejku Sp. Poříčí vyrovnalo, o pár okamžiků později byl odpískán pokutový kop za faul, kterému předcházela nepřesná rozehrávka našeho mužstva. Poločas skončil těsným vedením hostů.

Ve druhé půli se opět hrála vyrovnaná partie, obě mužstva měla několik příležitostí skórovat. Povedlo se to nám a hned dvakrát. Nejprve Rous opět tečovanou střelou vyrovnal, poté z trestného kopu překonal brankáře hostů Větrovec. Ve zbytku utkání už branka nepadla a tak naše mužstvo porazilo Sp. Poříčí 3:2.

Branky:  Žežula, Rous, Větrovec

Sestava:

Murín - Šiman (45. Havela), Větrovec, Davídek, Švec  - Heřman, Loula, Lajbl (45. Bláha), Lukáš (72. Tyml) - Žežula, Rous.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek