Fotbal, muži A: Přípravné utkání Sokol Blovice - Sparta Plzeň 1:2 (1:1)
Vydáno dne 17. 08. 2009 (1215 přečtení)

Tipuj, v jakých patrech se bude pohybovat A mužstvo v následující sezóně I.B třídy

Přípravné utkání:  Sokol Blovice - Sparta Plzeň   1:2 (1:1)

15.8.09

Poslední utkání, které mělo prověřit připravenost A mužstva před startem nového ročníku, se odehrálo na našem hřišti opět za horkého letního odpoledne. Soupeřem nám byl celek Sparty Plzeň hrající též I.B třídu.

Po celý zápas se hrála vyrovnaná partie, obě mužstva si vytvořila několik šancí ke vstřelení branky. Avšak koncovka vázla a tak dlouho trval bezbrankový stav. Až ke konci poločasu se po lajně dravě uvolnil Merhaut, centrem nalezl Žežulu, který hlavou vstřelil úvodní branku zápasu. Z vedení jsme se radovali pouze pár minut. To když se do míče opřel hráč Sparty Plzeň a krásnou střelou z velké dálky trefil horní roh naší branky. O přestávce udělal trenér Horvát několik změn. Ve druhém poločase jsme spálili další šance a trest nás neminul. Nejprve hráči Sparty orazítkovali brankovou konstrukci a poté, po chybě v rozehrávce, vstřelili hosté rozhodující branku. Naše mužstvo se snažilo výsledek zvrátit, ale nepodařilo se, a tak jsme v generálce před prvním mistrovským utkáním prohráli 1:2.

Branka:  Žežula

Sestava:

Vasko - Boček, Větrovec, Davídek (55. Havela), Švec  - Bečvář, Loula (45. Šiman), Komorous (45. Lajbl), Merhaut - Žežula (45. Lukáš), Rous (65. Matoušek).

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek