| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Fotbal, muži A: Sokol Losiná - Sokol Blovice 0:0
Vydáno dne 13. 10. 2009 (1360 přečtení)Sokol Losiná - Sokol Blovice 0:0

I.B třída, 8. kolo, 10.10.09

 

 

Utkání prvního mužstva s druhým týmem tabulky bylo na programu 8. kola I.B třídy. Domácí Losiná přivítala na svém hřišti lídra soutěže - naše mužstvo. Losiná získala v dosavadním průběhu sezóny o pět bodů méně, k dobru však měla opakované utkání s Přešticemi. Pokud by nás dokázali domácí ve vzájemném souboji porazit a uspěli by též v Přešticích, mohla Losiná poprvé v sezóně sesadit náš celek z první příčky.

Trenér Horvát opět neměl kompletní kádr, kvůli zdravotním problémům zůstal pouze na lavičce nejlepší střelec soutěže Žežula, defenzivní štít Šiman byl k dispozici pouze na první poločas. A tak od úvodního hvizdu hrála v útoku dvojice mladíků Heřman, Rous, na pravé záloze nastoupil Merhaut. Losiná řešila též podobný problém, k utkání nemohli nastoupit tři hráči potrestaní za incident v utkání s Přešticemi.

Losiná nastoupila jako vždy v domácím utkání se třemi útočníky, což mělo svědčit o jejich útočné taktice. Avšak realita byla jiná. Od úvodu se hrálo velmi opatrné utkání, obě mužstva dávali přednost obranné hře, překonat soupeře se snažila spíše dlouhými nakopávanými míči na útočníky než kombinací. S nakopávaný balóny si však obrany věděli vždy rady a tak se hrál fotbal neslané nemastné úrovně, bez větších šancí. Proto pro nikoho nebylo překvapením, že poločas skončil bezbrankovou remízou. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, obě mužstva se soustředila především neinkasovat a vyčkat na chybu. Tu udělalo naše mužstvo, vysoký balón podjel pod kopačkou našeho posledního obránce přímo k nohám nabíhajícího útočníka, který se řítil sám na branku. Kličku našemu brankáři však ideálně neudělal a jeho pokus dokopnout míč z velkého úhlu do branky příliš šancí na úspěch neměl. Necelých deset minut před koncem přišel na hřiště i Žežula a v útoku to bylo znát. Po jeho akci jsme měli i největší šanci utkání, když se míč dostal na velké vápno k Lajblovi, který si nejprve udělal prostor ke střele, ale pak jeho pokus skončil vysoko nad. Losiná se příliš nesnažila strhnout vítězství na svoji stranu, snažila se ubránit bezbrankovou remizu. Naše mužstvo mělo po celé utkání častěji míč na svých kopačkách, bylo mírně aktivnější, ale přesto se do výraznější šance téměř nedostalo. A navíc ještě mohlo o remizu přijít. To když v 90. minutě vzal režii do svých rukou hlavních rozhodčí a v poslední minutě nařídil nepřímý kop za protesty našeho brankáře na hranici pokutového území, přestože míč byl již delší dobu na polovině hřiště. Tuto kritickou situaci jsme však bez úhony přestáli a mohli se tak radovat z bodu získaného na hřišti předního celku I.B třídy.

 

 

Sestava:

Vasko - Boček (35. Merhaut), Davídek, Šiman (45. Větrovec), Švec - Toth, Loula, Lajbl, Bečvář - Heřman, Rous (83. Žežula)

ŽK:  1:2

 

Diváků:  150

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0