Fotbal, muži A: Sokol Blovice - Sokol Hradešice 1:1 (1:0)
Vydáno dne 21. 10. 2009 (1458 přečtení)

Sokol Blovice - Sokol Hradešice 1:1 (1:0)

I.B třída, 9. kolo, 17.10.09

Po dvouch utkáních hraných na hřišti soupeře jsme přivítali třetí celek tabulky Sokol Hradešice. Hradešice zažily podařený vstup do soutěže, avšak za poslední tři kola získaly pouze bod a vytvořily se tak odstup od nejvyšších příček. O síle soupeře však svědčilo, že v minulém kole v domácím utkání proti mužstvu Přeštic prohrávali o tři branky, přesto utkání skončilo vysokou remizou 4:4.

Náš tým naopak v tomto utkání chtěl potvrdit bod z Losiné a udržet domácí neporazitelnost.

První poločas se vyvíjel v náš prospěch, měli jsme mírnou převahu a především více brankových příležitostí. A hned v úvodu jsme se ujali vedení. V 10. minutě se kopal rohový kop, na první tyči nabíhal Loula a kolenem důrazně dokopl míč do branky. Po vstřelené brance se hrál celkem pohledný kombinační fotbal, obě mužstva předvedli několik oku lahodících akcí. V několika šancích jsme neuspěli ani my, ani soupeř a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým náskokem. Po pauze jsme však přestali hrát aktivně a pouze bránili vedení. Toho využili hradešičtí fotbalisté a naše mužstvo ve druhé polovině zatlačili. My jsme se spoléhali především na rychlé brejky, avšak to zakončení... Navýšit náskok jsme trestuhodně odmítli, selhali jsme i v největší šanci, když Žežula postupoval ze strany sám na branku, předložil míč do ještě lepší pozice nabíhajícímu Bečvářovi, avšak ten nepochopitelně zcela odkrytou branku netrefil. Za to nás soupeř potrestal. Sedm minut před konce se po sérii ošemetných situací hosté dočkali zaslouženého vyrovnání, v 83. minutě vyrazil brankář Vasko centr pouze na kopačku Hlaváče, který doklepl míč do prázdné branky. Do konce utkání se již podstatného nestalo a oba soupeři si rozdělili po jednom bodu.

Branky:  Loula - Hlaváč

Sestava:

Vasko - Boček, Davídek, Šiman, Švec - Heřman, Loula, Lajbl (85. Matoušek), Bečvář (73. Merhaut)  - Žežula, Rous (78. Větrovec)

Rozhodčí: Holeček

ŽK:  1:0

Diváků:  80

Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek