| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Fotbal, muži A: TJ Žichovice - Sokol Blovice 1:2 (1:0)
Vydáno dne 10. 11. 2009 (2276 přečtení) 

 

TJ Žichovice - Sokol Blovice 1:2 (1:0)

I.B třída, 12. kolo, 31.10.09

 

 

Předposlední kolo absolvovalo naše mužstvo na půdě Žichovic. Žichovice se před utkáním pohybovaly ve vyrovnaném středu pole, v případě výhry se mohly vyhoupnout na čtvrté místo tabulky. Naše mužstvo naopak od úvodu soutěže nikomu nepřepustilo první příčku a pokud by v nedělním odpolední získalo plný počet bodů, mohlo se odpoutat od svých soupeřů na rozdíl šesti bodů. O tom, že na hřišti v Žichovicích se dá vyhrát, jsme se přesvědčili minulý rok, když jsme tento tým porazili výrazně 3:0.

Před tímto utkání však musel trenér Horvát vyřešit složitou otázku, jak nejlépe poskládat základní jedenáctku. Na utkání totiž neodcestovali Šiman, Větrovec, Lajbl, Tóth, s virózou musel nakonec nastoupit na hřiště i kapitán a ikona Blovic Václav Davídek.  

V úvodu prvního poločasu byli aktivnějším celkem domácí, pokoušeli se překonat našeho brankáře především střelami z dálky. S těmi si Vasko poradil, stejně tak se šancí žichovického hráče, který se probil až do naší šestnáctky.  Po nedorozumění naší obrany se ocitl náš soupeř v další příležitosti, ale opět podržel Vasko, který pokus dokázal zpacifikovat. V 42. minutě pak však už lovil míč ze své branky. Rohový kop letící na první tyč vyboxoval na vápno, domácí Piller se opřel do míče, prostřelil chumel hráčů, brankář Vasko ještě dokázal zareagovat, ale střela se nakonec do branky došourala. Naše mužstvo si příliš šancí nevytvořilo, za zmínku stála podobná situaci té gólové, když Loula po rohovém kopu přiťukl míč Rousovi, který však z hranice penalty přesně nezamířil.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, naše mužstvo kopalo řadu standartních situací,  které však kýžené vyrovnání nepřineslo. O výsledku utkání nakonec rozhodla situace ze 77. minuty.  To domácí Chod po dle posouzení rozhodčího čistém zákroku našeho obránce upadl a vyžádal si ošetření. Dle pravidel musel strávit za postranní čarou tři minuty.  Pobyt za lajnou si však zkrátil, neustálé dožadování se vstupu na trávník doprovodil nadávkami na adresu rozhodčích a od hlavního rozhodčího obdržel žlutou kartu. Jelikož byla už druhá, musel předčasně pod sprchy. O několik vteřin ho již doprovázeli další dva spoluhráči, Frýzek a Šimáček, kteří výrok hlavního sudího okomentovali též peprnými výrazy.  A tak naše mužstvo dostalo od domácích výbornou příležitost zvrátit zápas. A na branky se nečekalo dlouho. Ihned po vyloučení nacentroval před branku Merhaut, na jeho centr si naskočil neatakovaný Žežula a bylo vyrovnáno. O dvě minuty později bylo ještě veseleji. Po rozehraném rohovém kopu zacentroval před branku Davídek, Rous hlavou přistrčil míč do lepší pozice Žežulovi, který obdobným způsobem překonal brankáře domácích podruhé. Zbylých sedm statečných žichovických hráčů v poli se snažilo ještě zabojovat, ale naše mužstvo si pohlídalo utkání až do vítězného konce.

 

 

 

Branky:  Piller - Žežula 2

 

Sestava:

Vasko - Boček, Davídek, Loula, Švec - Týml (Murín), Merhaut, Heřman, Bečvář  - Žežula, Rous

 

Rozhodčí:  Hodek - Liškutín, Kohout

 

ŽK:  6:2

 

ČK:  3:0

 

Diváků:  100

 

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0