Upozornění pro tenisty
Vydáno dne 09. 04. 2010 (1787 přečtení)

Členské příspěvky se budou vybírat v klubovně tenisového klubu Sokola Blovice  ve středu 14.4. a 21.4. vždy od 19. do 20. hodiny. Kdo má zájem hrát MUSÍ v tomto termínu zaplatit, neboť pouze po zaplacení dostane klíč od dvířek a šaten. Jelikož se budou dvorce zamykat, bez klíče se na kurty nikdo nedostane.

Po uvedených termínech je možno platit vždy v lichou středu od 19 hodin na schůzi výboru, případně v trafice u Králů na Americké třídě, pouze ve výjimečných případech. Klíče se v trafice vydávat nebudou, takže každý kdo tam zaplatí si musí dojednat schůzku s odpovědným členem výboru a zaplatit u něho zálohu na klíč. Těmito členy jsou: Šefl, Říkovský, Kříž.

Kdo nemá odpracovány brigádnické hodiny může se rovněž v uvedených termínech domluvit na individuálních úkolech, v každém případě zaplatí plnou sazbu příspěvků.

Hosté, kteří chtějí navštívit naše kurty jednorázově, zaplatí u správce stadionu pana Bystřického kde rovněž proti záloze dostanou klíč.

Znovu upozorňujeme všechny členy a hosty na nutnost  přečíst si Řád tenisového klubu a hlavně se podle něho chovat. Tento řád je vyvěšen v prostorách TK a jeho porušování bude postihováno. Výtah z tohoto řádu včetně spojení na správce bude  viset i  vně tenisových kurtů, vedle vchodu.