| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Fotbal, muži A: Klatovy B - Sokol Blovice 0:0
Vydáno dne 19. 04. 2010 (2011 přečtení)KLATOVY B - TJ SOKOL BLOVICE   0:0

I.B třída, 17. kolo, 18. 4. 2010

 

 

Sestavy:

Blovice: Toma - Šiman, Davídek, Větrovec, Švec - Heřman, Loula, Rous, Merhaut (45. Šeba) - Žežula (70. Žák), Komorous (80. Matoušek)

Klatovy B: Riška - Denk, Kraus, Kotáb, Hromada - Brož, Zahradník, Janda, Voráček P. -  Lukeš, Popelka A. (75. Kašpárek)

 

Rozhodčí:  Červený

 

 

Na trávníku klatovského celku odehrálo naše mužstvo 17.kolo I.B třídy. Naše mužstvo jako vedoucí celek soutěže se utkal v tabulce s posledním celkem Klatov B. Obě mužstva dělil propastný rozdíl 31 bodů, na podzim naše mužstvo deklasovalo Klatovy osmi góly a tak jsme jeli na půdu soupeře v roli velkého favorita. Klatovy B však v posledních zápasech odváděli statečné výkony a přestože většinou na body nedosáhli, prohráli vždy pouze těsným brankovým rozdílem.

Trenér Horvát udělal v sestavě oproti minulému vítěznému utkání několik změn, v obraně si plnil povinnosti Šiman a do útoku pak nastoupil Komorous.

Průběh utkání nenasvědčoval, že hraje první celek s posledním. Hrála se v poli vyrovnaná partie, bez větších šancí na obou stranách. Obě mužstva spíše nakopávala než by kombinovala, obrany na obou stranách fungovaly spolehlivě. A tak brankáři museli být v pozoru pouze při standartních situacích. Domácí několikrát vyzkoušeli našeho brankáře z velké dálky, ale jejich pokusy končily většinou v jeho náručí či daleko mimo branky. Do kabin o poločasové přestávce se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli se hrálo nadále opatrně, neudělat chybu. Postupem času docházeli domácímu mužstvu síly a v závěru jsme si vytvořili několik šancí. V největší se ocitl Švec, který se objevil osamocen před brankářem, první ránu stačil brankář Klatov vyrazit, ale opět na nohu Švece, který však odkrytou branku na druhý pokus z jasné pozice netrefil. V další šanci se ocitl Rous, který si po standartní situaci na rohu malého vápna zpracoval balón, ale jeho razantní střela minula branka. Neujala se střela z vápna Žáka ani hlavička Louly a tak naše mužstvo na branku v utkání nedosáhlo. Naopak domácí mohli utkání zlomit na svoji stranu. Ze standartní situace zakroutil Lukeš míč na první tyč, kde dobíhal klatovský hráč. Ten míč nezasáhl, přesto měl brankář Toma spoustu práce s tím míč vyrazit na roh. Jelikož se ani Klatovy střelecky neprosadili, skončilo utkání bezbrankovou remizou 0:0.

 

 

 

 

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0