Fotbal, muži A: FK Nepomuk - Sokol Blovice 7:0 (2:0)
Vydáno dne 15. 09. 2010 (2144 přečtení)

FK NEPOMUK - SOKOL BLOVICE   7:0  (2:0)

5. kolo, 28. 8. 2010, I.A třída

Branky:   Švec M. 3, Kalabza, Vosyka, Švec V., Švejda

ŽK  3:3; Diváci: 200

Sestava:  Vykoupil - Bláha, Davídek, Větrovec,  Švec - Žák, Heřman, Lajbl, Bečvář - Houdek, Žežula (střídali: Lukáš, Špaček, Murín).

Derby utkání bylo na programu na pátého kola I. A třídy. Před sezónou jsme s Nepomukem odehráli přípravné utkání, ve kterém jsme deklasovali soupeře vysoko 6:2. Naše mužstvo zaznamenalo již druhou porážku v řadě a chtělo tuto šnůru v tomto utkání protrhnout.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v prvních dvaceti minutách jsme neproměnili dvě velké šance. Navíc jsme měli možnost zahrávat i pokutový kop. Ten však Větrovec neproměnil. O několik minut později dostali stejnou příležitost zahrávat penaltu domácí, Švec si s ní poradil a Nepomuk se tak ujal vedení. Do poločasu soupeř vstřelil ještě druhou branku, když se krásně trefil Kalabza. Po přestávce se zápas proměnil v domácí exhibici a Nepomuk přidával jednu branku za druhou. Aktivní v tomto ohledu byl M. Švec, který v tomto utkání zaznamenal hattrick. Naše mužstvo se po několika gólech sesypalo a výsledkem bylo hrůzostrašné skóre 7:0. Kdybychom v úvodu proměnili nabídnuté šance, výsledek mohl být úplně jiný. Ale jelikož se ve fotbale na kdyby nehraje, zrodila se jedna z nejvyšších porážek za poslední období.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek