Fotbal, muži A: Sokol Blovice - TJ FC Chotíkov 2:3 (0:3)
Vydáno dne 15. 09. 2010 (2346 přečtení)

SOKOL BLOVICE - TJ FC CHOTÍKOV   2:3  (0:3)

6. kolo, 11. 9. 2010, I.A třída

Branky:   Heřman, Houdek - Belan, Ježek, Švarc

ŽK  1:3;  ČK: 0:1; Diváci: 160

Sestava:  Šabata - Bláha, Davídek (45. Machač), Švec, Jílek - Heřman, Loula, Houdek , Bečvář - Lukáš, Žežula

Aktuální výsledky a tabulka

Po vysoké prohře v Nepomuku jsme si chtěli napravit reputaci v dalším utkání, soupeřem nám byl fotbalový klub Chotíkov. Chotíkov v minulém ročníku suverénně zvítězil v I.B třídě, v dobrých výkonech pokračuje i v letošní sezóně. Trenér Horvát se i v tomto utkání musel obejít bez hráčů základní sestavy, chyběli Větrovec, Lajbl, zraněného Vykoupila v bráně nahradil veterán Šabata.

První poločas utkání jsme však nezvládli a hned třikrát inkasovali. Branky jsme soupeři spíše nabídli. Po rozehrané standartní situaci se objevil ve vápně nikým neatakovaný hráč, který měl tolik prostoru, že stačil míč zpracovat a přihrát před branku, kde chotíkovský hráč projevil více důrazu než naši obránci a míč do odkryté branky dorazil. Hosté se stále tlačili do zakončení, nebezpečně střílel především Belan, jeho střely však končily mimo. Naše mužstvo se do velkých šancí příliš nedostávalo. Před druhou brankou odkopl Davídek balón do volného prostoru pouze za hranici našeho vápna na Lukáše, který špatně zpracoval balón, hosté míč získali a výsledkem byl druhý gól. V 36. minutě se odehrál další důležitý moment utkání. Za nesportovní chování obdržel druhou žlutou kartu chotíkovský středopolař a musel tak předčasně pod sprchy. Naše mužstvo vycítilo příležitost, převzalo iniciativu a snažilo se utkání zvrátit. Avšak opět přišla další obrovská chyba, kterou hosté využili. Bláha kontroloval míč na autové vhazování, balón mu však hostující hráči vypíchli a postupovali sami na našeho brankáře. První střela skončila na tyči, míč se však šťastně odrazil opět přesně na nohu chotíkovské hráče a bylo z toho tříbrankové vedení.

Do druhého poločasu již nenastoupil Davídek, na místo stopera se postavil Švec, do útoku nastoupil Machač. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku, naše mužstvo přitlačilo hosty na jejich polovině. V 57. minutě se podařilo vstřelit první branku. Trestný kop Žežuly skončil pouze na břevně, u odraženého míče byl nejrychleji Heřman a hlavou dopravil míč do branky. V 76. minutě se opět měnilo skóre, důrazný Houdek se protlačil až do zakončení a vstřelil svoji druhou branku v sezóně. Hosté se do šance téměř za druhý poločas nedostali, výjimkou byla střela nad brankou, ke které se dostali opět po naší velmi nepřesné přihrávce. Naše mužstvo se nadále snažilo, hrálo především po stranách a do vápna lítal jeden centr za druhým. Hosté však bránili pozorně a do zakončení naše hráče příliš nepouštěli. Vyrovnat mohl Žežula, ale jeho střela z první neměla ten správný směr. Kýžené třetí branky jsme se nedočkali a tak jsme si připsali již čtvrtou porážku v řadě. Poděkování patří Radku Šabatovi, který si po několika letech stoupl do branky A mužstva. Mužstvo v obranné fázi však brankáři příliš nepomohlp a při obdržených brankách byl naprosto bezmocný.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek