Fotbal, muži A: VD Luby - Sokol Blovice 5:1 (2:0)
Vydáno dne 27. 09. 2010 (2293 přečtení)

VD LUBY - SOKOL BLOVICE   5:1  (2:0)

7. kolo, 19. 9. 2010, I.A třída

Branky:   Křížek 2x, Hradecký, Pikhart, Smolík - Větrovec

ŽK  1:5;  Diváci: 100

Sestava:  Uzel - Švec, Lajbl, Větrovec, Švec - Heřman, Loula, Žežula, Merhaut (45. Bečvář) - Houdek, Žák

Důležité utkání odehrálo naše mužstvo v Lubech.  Naše mužstvo řešilo problém především na postu brankáře. Vykoupil je stále zraněný, minulé kolo nám pomohl v brance Šabata, v utkání s Luby se postavil mezi tři tyče Uzel.

Naše mužstvo začalo utkání aktivněji, hned v úvodu mohl dvakrát skórovat Žák. Především druhá šance, kdy se pokoušel obejít brankáře volala po gólu, míč si však ukopl a vytlačil se tak do neřešitelné pozice. Domácí též měli šance, skvělým zákrokem podržel mužstvo Uzel, který chytil samostatný únik lubského fotbalisty. O několik minut později však již musel vyndat míč ze sítě. To když při standartní situaci Loula neuhlídal svého hráče, který hlavou skóroval.  Po standartní situaci padla i druhá branka, opět do naší sítě. Povedeně kroucený trestný kop prodloužil domácí hráč až za záda bezmocného Uzla a stanovil tak poločasové skóre. Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo se snahou výsledek zvrátit. Vytvořili jsme si i několik příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit.  Aktivní Houdek se prodral mezi obránci, postupoval sám na branku, strčil si míč vedle brankáře, který ho poté evidentně srazil. Rozhodčí však překvapivě nereagoval a tak se hrálo dále. O několik minut později poté Žežula po centru přestřelil z blízka branku, a když jsme neproměnili ani další příležitosti, udeřilo na druhé straně. Po dlouhém nákopu odstrčil nevybíravě domácí hráč Lajbla, i tentokráte zůstala píšťalka hlavního rozhodčího němá a domácí po samostatném úniku zvýšili vedení.  Po inkasované brance se naši hráči více než hraní věnovali diskuzi s rozhodčím a tak jsme přišli o možnost poprat se o výsledek. Po špatné rozehrávce Šeby se prosadili domácí po čtvrté, opět po přečíslení. Jedinou naší branku vstřelil těsně před koncem Větrovec, který krásnou střelou z trestného kopu korigoval skóre. V nastavení poté domácí přidali ještě jednou branku, to když centr ze strany neudržel Uzel v naručí a domácí doklepli míč do sítě. V utkání dvou celků ze spodku tabulky tak byli úspěšní lubští fotbalisté.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek