Fotbal, muži A: Sokol Blovice - Sokol Křimice 1:0 (1:0)
Vydáno dne 27. 09. 2010 (2290 přečtení)

SOKOL BLOVICE - SOKOL KŘIMICE  1:0  (1:0)

8. kolo, 25. 9. 2010, I.A třída

Branka:   Bečvář

ŽK  0:2;  Diváci: 90

Sestava:  M. Loula - Švec, Lajbl, Větrovec, Bláha - Heřman, L. Loula, Žežula (88. Murín), Bečvář  - Houdek, Žák (82. Lukáš)

Aktuální výsledky a tabulka

Do svízelné situace se dostalo naše mužstvo po sérii pěti porážek v řadě. Nutnost bodovat v tomto utkání byla zřejmá, zvláště proti Křimicím, které jako jediný celek v tabulce nasbírali méně bodů než my.

Téměř tradiční otázka byla na postu brankáře, mezi tři tyče se postavil Marek Loula, již čtvrtý brankář v osmi utkáních! V prvním poločase byl téměř bez práce, naše mužstvo křimické fotbalisty přehrávalo a vytvářelo si šance. Ve velké příležitosti se ocitl Žežula, ale sám před brankářem zvolil razantní zakončení a netrefil branku. Nebezpečné bylo naše mužstvo po standartních situacích, po rohovém kopu L. Loula nastřelil břevno. Převahu korunovalo naše mužstvo v 33. minutě, když se po uvolnění Žežuly prosadil důrazně nabíhající Bečvář a vstřelil úvodní branku. Hosté se do nebezpečnějšího zakončení těméř nedostali. Vedení po prvním poločase mohlo být daleko vyšší, neproměněných šancí jsme později mohli litovat. Ve druhém poločasu se změnil obraz hry, hosté přidali a naše mužstvo bránilo výsledek. Hosté byli inebezpečnější a začali naší obraně zatápět. Skóre se však mohlo měnit i na druhé straně, ale Heřman v dobré situaci netrefil z části odkrytou branku. A tak jsme se strachovali až do konce. V 87. minutě se už hosté téměř radovali z vyrovnání, když se na hranici penalty objevil osamocen křimický záložník, jeho střelu však skvělým zákrokem vyrazil M. Loula.  Těsné vedení jsme udrželi do konce a získali tak velmi důležité body.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek