Fotbal, muži A: FK Horažďovice - Sokol Blovice 4:0 (2:0)
Vydáno dne 06. 10. 2010 (2497 přečtení)

FK HORAŽĎOVICE - SOKOL BLOVICE   4:0  (2:0)

9. kolo, 3. 10. 2010, I.A třída

Branka:   Mičkal 2x, vlastní, Sova

ŽK  1:3; ČK: 0:1 (M.Loula);  Diváci: 100

Sestava:  M. Loula - Švec, Lajbl, Větrovec, Bláha - Merhaut (65. Šeba), Heřman, L. Loula, Žežula, Bečvář - Houdek (81. Korda)

Aktuální výsledky a tabulka

Po velmi důležité výhře nad Křimicemi nám předsezónní los přisoudil odehrát dvě utkání na cizích hřištích a to u favoritů soutěže. První z těchto utkání jsme odehráli na půdě Horažďovic. Horažďovice od úvodu soutěže potvrzují roli jednoho z favoritů a pohybují se v horních patrech tabulky.

Naše mužstvo vstoupilo do utkání s defenzivní taktikou, nepouštět domácí do zakončení. Avšak do zápasu jsme nevstoupili příliš šťastně, po několika minutách pobytu na hřišti jsme inkasovali. To když po velmi dobře rozehrané standartní situaci domácích Žežula míč nešťastně hlavou lízl za záda brankáře Louly.  Domácí vedli a dále se snažili tvořit hru. Naše mužstvo pouze bránilo, ojedinělé brejky do obrany domácích nebyli příliš nebezpečné. A když se jediný útočník Houdek prosadil a mohl postupovat osamocen na branku, byl včas zastaven nedovoleným zákrokem, který rozhodčí ocenil žlutou kartou. Domácí hru v prvním poločase kontrolovali, míč byl převážně na jejich kopačkách, příliš vyložených příležitostí si však nevytvářeli. Další komplikace pro nás nastala ve 44. minutě. To když po ztrátě míče domácí nalezli na hranici ofsajdového postavení zcela neobsazeného Beránka, který postupoval sám na branku. Při jeho kličce brankář Loula domácí útočníka srazil a rozhodčí kromě nařízené penalty udělil našemu brankáři červenou kartu. Jelikož druhý brankář na lavičce neseděl, musel do bráný hráč z pole. Volba padla na Libora Loulu, který hned musel čelit pokutovému kopu. Přestože vystihl směr, na střelu domácího Sovy nedosáhl a domácí tak vedli po poločase dvoubrankovým rozdílem.

Ve druhém poločase byli nadále domácí lepším týmem, ale jejich zakončení příliš přesné nebylo. Naše mužstvo se snažilo utkání v deseti lidech alespoň zdramatizovat, ale šance jsme si netvořili. Naopak domácí opět potrestali další velkou hrubku v obraně, opět nekrytý Beránek postupoval ve dvojici s Mičkalem zcela osamocen na brankáře a po přihrávce Mičkal do prázdné brány přidal třetí gól. Gólový účet poté završil svým druhým gólem Mičkal, který opět osamocen dorazil střelu, která se odrazila od tyče naší branky.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek