Starý Plzenec - Blovice 0:5 (0:3) st. přípravka
Vydáno dne 16. 10. 2010 (2136 přečtení)

Do sedmého zápasu jsme nastoupili za chladného počasí proti Starému Plzenci. Počasí se negativně projevilo na výkonech našich hráčů. Začali jsme zápas vlažně a pomalu jsme se začali probouzet až v půli prvního poločasu, ve kterém jsme přesto stačili dát tři góly. Druhá půle byla z naší strany už lepší. Podařilo se nám přidat další dvě branky a zbytek utkání jsme mohli dohrát v poklidu.
V zápase jsme vyzkoušeli další nové tváře v týmu, tak uvidíme jak se jim bude dařit v dalších kolech. Doufám, že budou přínosem pro mužstvo. Tak mnoho úspěchů v dalším kole a hlavně bojovat jako jeden tým.

Sestava: M. Kašpar, A. Tesař, A. Šindelářová, J. Šmíd, L. Kokošková, F. Kohout, R. Šabata, D. Hodek, M. Kašparová, J.Veselovský, J. Parouz, Š. Andělová,  A. Čejková.

Trenéři: M.Kohout a R.Šabata

Branky: R. Šabata , J. Šmíd, J. Parouz, F. Kohout  (2)

Celá tisková zpráva | Komentáře: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek