BLOVICE - STRÁŽOV 2 : 1 (0 : 1)
Vydáno dne 28. 03. 2011 (2272 přečtení)

Článek převzat ze stránek www.Sumavanet,cz

Blovice - Strážov 2 : 1 (0 : 1)

Utkání o velice důležité body se hostům nepodařilo zvládnout i přesto, že soupeř nepředvedl výkon odpovídající úrovni 1.A třídy a hosté vedli v poločase 0:1 brankou T.Matějky, který křížnou střelo levačkou nedal brankáři šanci. První poločas hosté hru ovládali a vytvářeli si i šance, které však končily těsně vedle tyčí domácí brány. Ve druhém poločase chtěli hosté zvýšit skóre a dovést utkání proti bezzubému soupeři do vítězného konce. Uklidňující branka však nepřicházela a naopak domácí po dvou podobných situacích z rohových kopů utkání otočili.

Trenér Strážova Petr Presl : - Nedokázali jsme pokrýt dvě jednoduché standardní situace soupeře, na které jsem v poločase zvlášť upozorňoval své hráče a na nakopnuté polovysoké míče z rohu reagovali pouze domácí. Pak je fakt těžké zvládnou takováto utkání při naší dlouhodobé produktivitě. čeká nás ještě 12 utkání, která se musíme pokusit zvládnou  lépe než to dnešní i když bude určitě několik zápasů chybět vyloučený útočník Janka.

Branky: Rous, Žežula - 38. T.Matějka;

Rozhodčí:  Sladký, Kulhánek, Sirový, DS Kopřiva. ŽK: 2:1;ČK: 1:1(70. Větrovec, Janka) . Diváků : 80

Sestava Strážova :  Javorský, Michel, Čížek, Chaluš, Helm, Vítovec (75.Plíhal) Šlégl (60.Čeleda) Matějka V.(80.Presl Š.) Bouberle(85.Denk M.) Janka, Matějka T.

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek